Agentura Najisto – internetový marketing Brno

Zlepšete své obchodní výsledky pomocí online reklamy

Hledáte cestu k úspěšnějšímu podnikání? Využijte naplno možnosti, které vám dává internet. Naše Agentura Najisto nabízí efektivní řešení pro internetový marketing. Nové zákazníky vám pomůže získat online reklama – prezentace v katalogu firem Najisto.cz či profesionálně vedené PPC kampaně.

  • Veveří 476/39
  • 602 00 Brno
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Ukázat všechny reklamní produkty

Jak vám naše reklamní služby pomohou v podnikání?

V rámci služeb Agentury Najisto nabízíme svým zákazníkům možnost zviditelnění na internetu. Jsme součástí skupiny Centrum Holdings, stejně jako Centrum.cz či Aktuálně.cz. Působíme v pozici partnera světové jedničky – společnosti Google – se statutem Google AdWords Premier SMB partner.

Naším oborem je online reklama – s jejím využitím vám pomůžeme k dosažení podnikatelských úspěchů. Vaši firmu zviditelníme pomocí nástrojů profesionální internetové propagace. Nabízíme ověřitelné služby s měřitelnou efektivitou a přínosem pro obchodní výsledky.

Rozumíme podnikání svých klientů, což je jednou ze základních podmínek úspěšné propagace firmy. Díky tomu můžeme zvolit formu internetového marketingu v souladu se  specifiky podnikání každého zákazníka. Nabízíme řešení vhodná pro malé, střední i velké společnosti.   

Účinná online reklama pro vaši firmu

Nabízíme sadu produktů a služeb pro účinný internetový marketing. Jejich součástí je prezentace v internetovém katalogu nové generace Najisto.cz. Ten je dostupný nejen prostřednictvím PC a notebooků, ale také s využitím chytrých telefonů a tabletů.

K podpoře výkonnosti online reklamy využíváme odborně vedenou SEO optimalizaci. S využitím PPC kampaně zvýšíme viditelnost vaší firmy ve vyhledávačích Google a Seznam. Vhodnou cílovou skupinu oslovíme přímo pomocí e-mailové kampaně.

Rozhodli jsme se nenechat si své znalosti pro sebe. Z tohoto důvodu pořádáme pravidelná školení ve formě webináře zdarma. Bez nutnosti fyzické přítomnosti tak můžete zlepšit své povědomí o světě online reklamy.

Otevírací doba

  • Po 9:0017:00
  • Út 9:0017:00
  • St 9:0017:00
  • Čt 9:0017:00
  • 9:0017:00
  • Máme právě otevřeno

Produkty a služby

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.